Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školní zahrady - jednodenní seminář

3. 4. 2013

Přehled akreditovaných seminářů DVPP EVVO v roce 2013 se zvláštním zaměřením na okolí školy a školní zahrady

Projekt: 

Další vzdělávání pedagogických pracovníků škol a školských zařízení v oblasti EVVO a udržitelného rozvoje CZ.1.07/1.3.48/01.0003

Všechny aktivity semináře, publikace, stravné a exkurze budou financovány z OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Účastníci obdrží osvědčení s registračním číslem akreditace DVPP. Semináře jsou určeny pro pedagogy středních, základních a mateřských škol Středočeského kraje.

 

Školní zahrady jednodenní

Termíny :  12.6.2013

Seminář plánujeme jako jednodenní, kdy účastníky školíme nejen v učebně, ale i provádíme po vzorové školní zahradě. V programu jednodenního semináře se stručně seznámíte s tématikou výběru dřevin, květin, léčivých rostlin do školních zahrad. Věnujeme se jak uspořádání zahrad, základům péče o výsadby, ale i podpoře biotopů. V rámci jednodenního semináře získáte základy environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty. V průběhu semináře budou účastníci seznámeni s příklady dobré praxe a s financováním školních zahrad. Každý účastník obdrží podrobný učební text a přílohou učebního textu bude CD s vyobrazením probíraných dřevin, léčivých rostlin a květin.

 

Závazná přihláška